На випадок ліквідації надзвичайних ситуацій райдержадміністрацією закуплено спецодяг

З метою накопичення матеріальних цінностей до резерву на випадок ліквідації надзвичайних ситуацій, сектором цивільного захисту райдержадміністрації розроблена програма створення та накопичення районного резерву матеріально-технічних засобів.

За кошти виділені з районного бюджету було закуплено спецодяг та засоби для захисту дихальних шляхів, на загальну суму 8 422 грн.

Голова Рахівської РДА Павло Басараба, передав комплекти для спецзахисту Рахівській районній лікарні ветеринарної медицини та Рахівській районній філії Державна установа „Закарпатський обласний лабораторний центр.

Десять костюмів і десять масок залишена на балансі райадміністрації для потреб  комісії ТЕБ та НС та евакуаційної комісії.

– Сподіваюся, що ситуація, яка б вимагала використання спецодягу та засобів для захисту дихальних шляхів на території району, не виникне. Але, потрібно бути готовими до будь-якої ситуації, – зазначив Павло Басараба.

Cектор з питань цивільного

захисту райдержадміністрації