На випадок ліквідації надзвичайних ситуацій кільком установам району закуплено і передано спецодяг

З метою накопичення матеріальних цінностей до резерву на випадок ліквідації надзвичайних ситуацій, сектором цивільного захисту райдержадміністрації розроблена відповідна програма створення та накопичення районного резерву матеріально-технічних засобів на 2016 – 2020 роки”.

За кошти виділені з районного бюджету закуплено кілька десятків спеціальних резинових чобіт на загальну суму 6 370 грн.

Спецодяг передано районним керівництвом Рахівській районній лікарні ветеринарної медицини, Рахівській районній філії Державна установа „Закарпатський обласний лаболаторний центр МОЗ України та гірсько-пошуковим рятувальним відділенням.

Сектор цивільного захисту Рахівської райдержадміністрації