На водоспаді Труфанець побудують новий майданчик-альтанку

Чимало туристів проїжджаючи Рахівський район, зупиняються біля водоспаду Труфанець (між с. Кваси та смт. Ясіня) аби насолодитися неймовірними краєвидами карпатських гір та прохолодою одного з найвищих багатокаскадних водоспадів українських Карпат, а також, щоб скуштувати мінеральну воду, джерело якої знаходиться поруч.

Питання облаштування території та оглядового майданчику-альтанки біля водоспаду, обговорили на нараді при голові Рахівської районної державної адміністрації Павлу Басарабі, 17 жовтня.

Саме аби створити умови для туристів та відвідувачів природного дива, на нараду зібралися директор Карпатського біосферного заповідника Микола Рибак, заступник директора Карпатського біосферного заповідника Василь Вербіцький, інженер відділу технічного контролю Служби автомобільних доріг в Закарпатській області Павло Небога.

Наразі, вже готовий проект облаштування території. Карпатський біосферний заповідник побудує майданчик-альтанку на водоспаді, а Служба автомобільних доріг облаштує місце для паркування автотранспорту, для зручності відвідувачів.