На території мисливських угідь урочища ,,Цапок” зняли карантин

Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Рахівській районній державній адміністрації відбулося сьогодні, 20 жовтня, при заступнику голови Рахівської районної державної адміністрації Дмитру Ігнатюку.

Участь у засідання взяли представники Карпатського біосферного заповідника, ДП ,,Рахівське ЛДГ”, ДП ,,Ясінянське ЛМГ”, ДП ,,Великобичківське ЛМГ”, ТМР ,,Грінвуд”, РТМР ,,Говерла”, Рахівської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Відповідно до п.1 розділу VII Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, та враховуючи виконання Плану заходів щодо ліквідації захворювання на АЧС в урочищі ,,Цапок” Станиславського лісництва ДП ,,ЯсінянськеЛМГ”, комісія вирішила зняти карантин та оголосити територію мисливських угідь урочища ,,Цапок” благополучною по АЧС.

Враховуючи те, що на територію району завозиться значна кількість свиней та продуктів тваринного походження з інших областей та районів, Рахівському відділенню поліції Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області запропоновано вжити заходів щодо недопущення їх ввезення, переміщення на автошляхах району без супровідних документів, а також реалізації у непризначених для цього місцях.

Рахівському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області та Рахівській районній державній доручили посилити контроль за  дотриманням вимог діючого ветеринарно-санітарного законодавства при надходженні в господарства, на переробні підприємства і ринки тварин та продукції тваринного походження.