На розширеній колегії райдержадміністрації розглянули п’ять питань

DSC_203427 квітня в райдержадміністрації відбулося розширене засідання колегії, на яке запросили не тільки керівників органів самоврядування, установ, організацій району, але й директорів за завідувачів закладів освіти і культури. Керував роботою колегії голова райдержадміністрації Павло Басараба.
На порядку денному розглянули ряд важливих питань, а саме: про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації протягом І кварталу 2017 року; про стан виконання директивних та розпорядчих документів структурними підрозділами райдержадміністрації, установами та організаціями району, виконкомами сільських, селищних та міської рад; про хід виконання «Програми збереження пам’яток культурної спадщини Рахівського району на 2016-2020 роки» та «Програми розвитку культури і мистецтва в районі на 2016-2020 роки»; про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей райдержадміністрації до сімейних форм виховання; про стан благоустрою та санітарної очистки населених пунктів району.

DSC_2030По першому та другому питанню порядку денного доповідала керівник апарату райдержадміністрації Олена Вайнагій. Протягом І кварталу 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 1082 пропозиції, заяви і скарги, що на 10 звернень більше, ніж за І квартал 2016 року. Серед звернень 1076 письмових, 5 усних та 1 висловлене по телефону. Загальна кількість громадян, що звернулись до райдержадміністрації, становить 1112 проти 1240 у І кварталі 2016 року. Порушили у зверненнях заявники 1082 питання.

Про роботу зі зверненнями розповіли і голови сільських рад – Федір Митрюк, Степан Мільчевич та Марія Оленчук.
Начальник відділу культури райдержадміністрації Володимир Шепета, ознайомив присутніх про хід виконання програм збереження пам’яток культурної спадщини та розвитку культури і мистецтва в районі на 2016-2020 роки, а Олена Кокіш, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації – про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання.
Зі станом благоустрою та санітарної очистки населених пунктів району присутніх ознайомив начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління економічного розвитку райдержадміністрації Михайло Штефура.
Голова райдержадміністрації Павло Басараба звернув особливу увагу на проведенні в районі акції ,,Зробимо Україну чистою разом!”, яка відбудеться 28 квітня, та закликав усіх долучитися до неї.