На Рахівщині відзначили День рятівника

Цієї неділі, 17 вересня, в Україні відзначають День рятівника. Це професійне свято, яким вшановують працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, гірськопошуковців, та інших спеціальних формувань, а також спеціалістів, які вносять свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Сьогодні, 15 вересня, напередодні професійного свята, в актовій залі пожежно-рятувальної частини міста Рахів відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята.

Вітаючи рятувальників Рахівщини зі святом, заступник голови Рахівської районної державної адміністрації Дмитро Ігнатюк наголосив на важливості професії рятувальника. – ,,У вас непроста але почесна місія – захищати та рятувати людське життя. Саме тому, у вашої Служби надзвичайно високий авторитет у суспільстві, саме тому вас поважають люди” – підкреслив Дмитро Миколайович.

Традиційно для святкового заходу не обійшлося без відзнак. За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята рятівників заохочено грамотами, подяками та подарунками райадміністрації, райради і міськради.

За дорученням голови держадміністрації Павла Басараби, спільними грамотами Рахівських райдержадміністрації і райради нагороджено начальника Рахівської гірськопошукової рятувальної групи Павла Молдавчука, начальника Рахівського гірськопошукового рятувального відділення Дмитра Боклажука, водія Лазещинського гірськопошукового рятувального відділення Івана Сорохманюка, рятувальника Ясінянського гірськопошукового рятувального відділення Василя Яковецького, старшину-водія 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Олександра Білінкевича, водія 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Михайла Костана, пенсіонера-ветерана служби ДСНС Миколу Рущака, пенсіонера-ветерана служби ДСНС Ігоря Погоріляка.