На Говерлі встановили рекорд – Найдовший прапор України піднятий на вершину (+ФОТО)

Вчора, 28 червня, у День Конституції України на найвищій вершині Українських Карпат встановили рекорд – ,,Найдовший прапор України піднятий на Говерлу”. Цей державооб’єднуючий захід провели в рамках Всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч», під назвою ,,Величаю Вас, Карпати!”.

Довжина прапора становила 110 м. 10 см., а його ширина – 5 м. 70 см.

Організаторами дійства виступили: голова БО «Карпатський мистецький фонд» Ігор Іванків, голова Лазещинської сільської ради Іван Пранничук, голова Асамблеї національностей України, співзасновник Асамблеї діаспор світу, волонтер Ровшан Тагієв та президент Всеукраїнського фонду волонтерів Тимофій Нагорний.

Акція відбулася за підтримки голови Рахівської районної державної адміністрації Павла Басараби та народного депутата України Василя Петьовки.

Голова держадміністрації Павло Басараба подякував організаторам заходу за таку цікаву ідею та її реалізацію, а також за активну громадську позицію та сприяння в організації і проведенні акції ,,Величаю Вас, Карпати!” в рамках Всеукраїнського державооб’єднуючого проекту ,,Пліч-о-пліч” та з нагоди Дня Конституції України нагородив грамотами і подяками: Ровшана Тагієва, Тимофія Нагорного, Андрія Снімщикова, Ірину Романюк, Кирила Гололя, гурти ,,Будьмо” і ,,Гардамани”, Василя Михайловича, Юрія Солоджука, Тімура і Наталію Мамедових.

Почесною грамотою Закарпатської обласної державної адміністрації, за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову незалежної, демократичної держави, активну участь у громадському житті області, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України нагородили Ігора Іванківа, майстра лісу ДП ,,Ясінянське ЛМГ”.

І на завершення дійства на полонині Гропа запалили полонинську ватру.