На фестивалі ,,Гуцульська бриндзя” громади району позмагалися за першість

7 вересня голови райдержадміністрації та районної ради Павло Басараба і Василь Дан підвели підсумки проведення XVII фестивалю-ярмарку ,,Гуцульська бриндзя” та вручили головам громад Рахівщини грамоти за перемогу в номінаціях.

Під час проведення цьогорічного фестивалю традиційно журі оцінювало представлення громад. До уваги бралися оформлення садиб в народному стилі: рушниками, ліжниками, музичним супроводом, гуцульською кухнею та культурно-етнічним наповненням.

Учасників фестивалю, які здобули I, II, та III місця відзначено грамотами у семи номінаціях: ,,Краща садиба Рахівщини XVІI фестивалю-ярмарку ,,Гуцульська бриндзя”” – Косівська Поляна, Богдан, Кваси; ,,Кращий ватаг” – Видричка, Розтоки, Водиця; ,,Найкращі ґазда і ґаздиня садиби” – Чорна Тиса, Костилівка, Кобилецька Поляна; ,,Народно-музичне мистецтво” – Лазещина, Біла Церква, Середнє Водяне; ,,Найсмачніші гуцульські страви” – Великий Бичків, Росішка, Білин; ,,Найкраща продукція вівчарства” – Ділове, Рахів, Луг; ,,Роботи народних умільців” – Ясіня, Луги, Верхнє Водяне.
Керівники району подякували головам населених пунктів і всім хто взяв участь у підготовці та проведенні XVII гастрономічного фестивалю-ярмарку «Гуцульська бриндзя», який пройшов на високому рівні, що підтверджується позитивними відгуками гостей фестивалю.