Москаль відзначив працівників внутрішньої безпеки фіскальної служби, котрі затримали на хабарі митника з «Тиси»

1244-У понеділок (27.03) на великій апаратній нараді Геннадій Москаль вручив почесні грамоти облдержадміністрації двом працівникам управління внутрішньої безпеки Головного управління Державної фіскальної служби в Закарпатській області – старшому оперуповноваженому з особливо важливих справ Роману Соколову та головному державному ревізору-інспектору Сергію Бенці. Обидва правоохоронці брали безпосередню участь у викритті та затриманні на хабарі інспектора Міжнародного митного посту «Тиса».
Як вказано в розпорядженні голови ОДА, почесні грамоти вручені за сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм у справі охорони економічних інтересів держави.
Нагадаємо, що 19 березня співробітники Головного управління внутрішньої безпеки ДФС України, управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Закарпатській області та Генеральної прокуратури затримали державного інспектора митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС при отриманні хабаря в 500 доларів. В цю суму митник оцінив свої послуги в сприянні оформлення автомобіля іноземної реєстрації при ввезенні на митну територію України.