Москаль: «Розпочато судову процедуру повернення Музею лісу й сплаву на баланс Мінекології»

2000Унікальний Музей лісу і сплаву на Чорній ріці в Міжгірському районі досі знаходиться на балансі Закарпатської обласної ради. Про це свідчить виписка з Реєстру прав власності на нерухоме майно (див. документ нижче).
– У 2008 році обласна рада під керівництвом Балог із грубим порушенням законодавства відібрала цей унікальний об’єкт від Міністерства екології та природних ресурсів і створила на його базі комунальне підприємство, – зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. – Робилося це під цинічними гаслами «порятунку музею» тільки для того, щоб приватизувати його, вкравши від держави. З тих пір єдиний у Європі Музей лісу й сплаву руйнується, а коштів на його відновлення ні в обласної, ні тим більше в Міжгірської районної ради немає.
92c0d2b0be718Минулого місяця під час візиту на Закарпаття міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака ми домовилися, що Мінекології за кошти Європейського Союзу візьметься за реконструкцію музею, однак тільки після повернення його на баланс міністерства. Процедура повернення вже почата, ми підготували й направили до суду адміністративний позов про визнання недійсним рішення Закарпатської обласної ради №514 від 12 березня 2008 року про передач Музею лісу і сплаву в урочищі «Чорна ріка» Міжгірського району та обєктів інфраструктури озера Синевир Фондові комунального майна Закарпатської області.