Між Рахівщиною і Косівщиною підписали угоду про відновлення ліжникарства

З метою розширення і поглиблення дружніх партнерських відносин щодо забезпечення розвитку територіальних громад Косівського і Рахівського районів, сьогодні, 11 грудня, голови Рахівських райдержадміністрації і районної ради Павло Басараба і Василь Дан відвідали з робочим візитом м. Косів.

Під час зустрічі з керівниками Косівщини, між районами підписали угоду про культурне співробітництво та відновлення ліжникарства.

Відтак, голова Косівської райради Павло Манджурак, продемонстрував гостям з Рахівщини автентичні екземпляри косівських ліжників та предметів ремесла.

Павло Басараба і Василь Дан, висловили сподівання, що така співпраця буде плідною та стане стимулом для місцевих ліжникарів розвивати своє ремесло та презентувати його фестивалі ,,Квасівський ліжник”.