Місцевого підприємця нагородили дипломом Міністерства аграрної політики та продовольства України

За вагомий особистий внесок у розвиток харчової та переробної промисловості Рахівського району, забезпечення населення високоякісною продукцією, сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівників харчової промисловості, голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба, нагородив дипломом Міністерства аграрної політики та продовольства України, директора ПП ,,Залізничник” Олексія Івановича Пукмана.

Більше двадцяти років улюбленою справою – випіканням хліба, займається ПП ,,Залізничник” у Рахові. Підприємство у важкі для людей часи систематично реалізовує через власні торгові точки ,,соціальний хліб” для незахищених верст населення району, забезпечує високий рівень якості та купівельної спроможності для населення. Якість продукції підтверджена лабораторною супровідною документацією, що дозволило ПП постачати продукцію за межі області, зокрема гірськолижному курорту ,,Буковель”, ресторанним, готельним закладам та відпочинковим базам для дітей. А майстерності рецептури, домашній кондитерській випічці з великим асортиментом можуть позаздрити й найкращі кондитерські світу.