МАУ готова запустити в Ужгород літаки типу «Боїнг», однак аеропорту слід виконати певні технічні умови

eff0615336ceab60aМіжнародні Авіалінії України зацікавлені у відновленні роботи аеропорту «Ужгород» для налагодження рейсів з обласного центру Закарпаття до міст України, а також до Європи та США. Оцінивши попередньо стан та можливості ужгородського аеропорту, директор регіонального представництва МАУ в західній Україні Сергій Загрева та регіональний менеджер з обслуговування в аеропортах МАУ Валерій Азбукін поділилися такими планами з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. Йдеться про літаки великої місткості типу «Боїнг» та «Ембраер» із мінімальною місткістю сто пасажирів. У планах авіакомпанії здійснення рейсів із Ужгорода з посадкою, до прикладу, в Києві і далі в напрямку різних країн світу.
Представники компанії вважають, аеропорт Ужгорода має можливості для відправки та прийому міжнародних рейсів, і ці потужності необхідно використовувати. Однак для ефективного функціонування аеропорту слід виконати такі завдання:
– зробити ремонт покриття злітної смуги та навігаційного обладнання;
– запровадити електронний облік пасажирів (електронний квиток);
– забезпечити аеропорт двома додатковими пожежними автомобілями, а також автомобілем для заправки повітряних суден киснем, установкою для повітряного запуску авіаційних двигунів, автомобілем для зняття зледеніння та обробки повітряних суден. МАУ готова надати допомогу в організації передачі аеропорту в оренду спеціального обладнання для обслуговування літаків із реактивними двигунами. А після реалізації вказаних пропозицій компанія візьметься за виконання регулярних рейсів із Ужгорода.