Консультації щодо пенсійного забезпечення будуть надаватися щоп’ятниці у Великобичківській селищній раді

Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області повідомляє, що відповідно до Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України, яка схвалена розпорядженням КМУ № 672-р від 14.09.2016 року створюється віддалене робоче місце з обслуговування громадян в смт. Великий Бичків. Спеціаліст управління щоп’ятниці з 09.00 год по 14.00 год. в Великобичківській селищній раді буде проводити прийом громадян та надавати консультації щодо пенсійного забезпечення. Для надання консультації можуть звертатися, як мешканці даного селища так і мешканці сусідніх населених пунктів. Під час прийому будуть надаватися консультації, щодо:

• Порядку зарахування в страховий стаж періодів роботи з 01.01.2004 року;
  • Право на грошову допомогу при призначені пенсії за віком;
  • Порядок та умови призначення пенсії за вислугу років, за віком, по інвалідності, по втраті годувальника;
  • Надання послуг в електронному вигляді через веб-портал ПФУ та порядок реєстрації на веб-порталі.

Особливо звертаємо увагу, що майбутні пенсіонери можуть надавати документи та отримати консультацію щодо порядку призначення пенсії та наявності необхідних документів для такого призначення.

Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду

України Закарпатської області