Конкурс грантів: «Підтримка регіонального діалогу в реформі освіти»

20.03.2018 завершується конкурс грантів для громадських організацій Закарпатської області «Підтримка регіонального діалогу в реформі освіти» (https://goo.gl/AHHhDZ), який проводить Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua ) у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони» (http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms ), який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження».

Мета конкурсу: посилення залучення організацій громадянського суспільства до процесів публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації освітньої реформи в середній школі.

Максимальний розмір гранту: 310 000 грн.

Проекти мають бути спрямовані на сприяння громадського обговорення з зацікавленими сторонами і пошук взаємоприйнятних рішень при впровадженні ст. 7 закону України «Про освіту» (з урахуванням зауважень Венеціанської комісії), положень Глави 23 Угоди про асоціацію щодо їх реалізації в районах компактного проживання національних меншин у Закарпатській області.

До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які мають:
– статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;
– спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування).

У разі виникнення додаткових запитань, листи будь ласка надсилайте на електронну адресу rfr@ier.kiev.ua

Всі деталі конкурсу можна знайти за посиланням: https://goo.gl/AHHhDZ

Дивіться ці та інші грантові конкурси за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/announce