Керівника дитячого танцювального колективу ,,Едельвейс” привітали з ювілеєм

Вчора, 13 липня, очільники райадміністрації і райради Павло Басараба і Василь Дан привітали керівника дитячого танцювального колективу ,,Едельвейс” при українсько-угорському товаристві м. Рахів Юрія Юрійовича Савчука з 80-ти річним ювілеєм.

За сумлінну працю, здобутки, заслужену славу на Рахівщині, а також за її межами та з нагоди 80-ти річного ювілею Юрію Юрійовичу вручили спільну грамоту Рахівської районної державної адміністрації і Рахівської районної ради.

– Ваш внесок у культурний розвиток Рахівщини – неоціненний. Вітаю Вас із ювілеєм. Зичу щастя і здоров’я, тепла і злагоди, родинного затишку і любові ваших рідних, близьких та друзів. Нехай здійсняться ваші творчі задуми та плани, а усі ваші починання нехай супроводжує надія та успіх, – такими словами привітав Павло Басараба керівника дитячого танцювального колективу.