Кампанія декларування за 2013 рік триває

defaultДержавна податкова інспекція у Рахівському районі висловлює вдячність громадянам, які вже задекларували свої доходи за 2013 рік і нагадуємо, що деклараційна кампанія триває до 1 травня. Тобто, граничний термін подання річної декларації про майновий стан і доходи – 30 квітня 2014 року.

Також, подати Декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку.   На сьогодні  правом на отримання податкової знижки скористалися  вже 140 громадян  Рахівщини.

Саме стільки громадян, щоб отримати право на податкову знижку, подали до ДПІ у Рахівському районі декларацію про майновий стан і доходи за 2013 рік. Платники задекларували з початку року майже 460 тис. грн. витрат, їм буде повернуто біля 80 тис. грн. податку.  Серед витрат, понесених громадянами, переважають витрати, пов’язані з власним навчанням чи навчанням своїх дітей, витрати на страхування себе або члена сім’ї першого ступеня споріднення. Громадяни, які мають право на  податкову знижку та бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2013 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року. Разом із декларацією подаються документи, які підтверджують витрати, що включаються до податкової знижки Якщо до кінця 2014 року ви не скористаєтесь правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2013 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься

 Роз’яснення та консультації з питань декларування можна отримати в ДПІ у Рахівському р-ні м. Рахів вул. Миру 34 та за телефонами 2-33-07 або 2-33-05.

ДПІ у Рахівському р-ні

Г У Міністерства доходів і зборів

у Закарпатській обл