Голова Закарпатської ОДА виконав доручення святого Миколая у дитячому реабілітаційному центрі в Сваляві

3i3g334919 грудня голова Закарпатської ОДА Василь Губаль в якості помічника святого Миколая завітав в особливий заклад – обласний центр соціально-психологічної реабілітації у Сваляві.
Нині там мешкають двадцятеро вихованців – це діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, ті, хто опинився в складних життєвих обставинах та поза родинним оточенням. Протягом дев’яти місяців у теплій атмосфері Центру вони проходять курси психологічної реабілітації, навчаються, займаються спортом і творчістю. Доля кожного (центр приймає дітей від трьох і до 18 років) – особлива, але є й спільне: кожному із них потрібні тепло, увага і свято. Й саме щоби здійснити це, у Центр завітали гості – звісно, не з порожніми руками. Привітати дітей прийшли голова Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль, голова Свалявської РДА Іван Микульця, керівник обласної Служби у справах дітей Світлана Якімеліна, представники СБУ в Закарпатській області (які мають заклад за підшефний), а також освітяни і медики району.
Перед тим як запросити гостей до вітального слова, вихованці закладу влаштували святкове дійство – зіграли виставу, в якій були і пісні, і танці, і білосніжна Зима, і казкова Фея, та маленькі милі Янголята… Відтак заспівали пісню на честь святого Миколая. Гості подякували діткам за звеселяння і взялися до виконання важливої місії. Як сказав голова ОДА Василь Губаль, він приїхав у Сваляву за дорученням Миколая – щоби привітати малечу, а також подякувати колективу Центру за самовіддану роботу зі створення якомога більш дружньої атмосфери для вихованців. Він побажав усім передовсім здоров’я та миру, а також поцікавився, чи затишно діткам у Центрі. Отримавши ствердну відповідь, керівник області роздав подарунки, а відтак оглянув приміщення, в яких живуть, навчаються і граються діти. Попри святковий настрій, поцікавився побутовими справами, порушив кілька тем про життєдіяльність Центру та його потреби, пообіцяв сприяння обласної влади у вирішенні проблем закладу. Відтак дорослі вирушили виконувати інші доручення святого Миколая (дітей, які потребують особливої уваги, у краї чимало), а малеча лишилася радіти солодощам, подарункам та атмосфері свята.

Прес-служба Закарпатської ОДА