Геннадій Москаль вручив очільнику Рахівщини «золотого ведмедика»

Сьогодні, 27 червня, напередодні Дня Конституції України Геннадій Москаль нагородив нагрудним знаком «За заслуги перед Закарпаттям» голову Рахівської районної державної адміністрації Павла Басарабу.

– Павло Басараба – колишній правоохоронець, раніше також неодноразово затримував злочинців, у тому числі дуже високопоставлених. Іронія долі в тому, що декого із затриманих народ Гуцульщини знову обрав на високу посаду, і тепер Павло Басараба змушений крізь стиснуті зуби співпрацювати зі своїми колишніми «підопічними». «Золотий ведмедик» йому вручається за принциповість, професіоналізм, універсальність і виняткову толерантність до всіх жителів багатонаціональної Рахівщини!, – такі слова зачитали під час вручення нагрудного знака «За заслуги перед Закарпаттям» голові Рахівської РДА.

Нагадаємо, що Почесна відзнака ОДА (неофіційна назва якої «Золотий ведмедик») заснована Геннадієм Москалем у жовтні минулого року для нагородження осіб за значний внесок у розвиток Закарпаття, активну життєву позицію, професіоналізм особисту мужність тощо.