Геннадій Москаль відзначив ужгородську вчительку «Золотим ведмедиком» 18 освітян отримали педагогічну премію імені А. Волошина

Сьогодні, 28 вересня, в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти. Представників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів з усієї області з професійним святом привітав керівник краю Геннадій Москаль. Він також вручив педагогам премії та відзнаки.
Вчителька з Ужгорода – Вікторія Биркович, яка увійшла у п’ятірку кращих педагогів України за результатом національного конкурсу Global Teacher Prize Ukraine, отримала від Геннадія Москаля найвищу відзнаку Закарпатської облдержадміністрації «За заслуги перед Закарпаттям» (у народі – «Золотий ведмедик»). Також 18 освітянам, запропонованих педагогічними колективами у районах та містах області, керівник краю вручив педагогічну премію імені Августина Волошина, яка становить 5 тисяч гривень.
Крім того, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяна Палько отримала нагрудний знак «Василь Сухомлинський» від Міністерства освіти.

Список освітян, нагороджених обласною педагогічною премією імені Августина Волошина, додається