Фахівці екоінспекції відібрали проби ґрунту на місці аварії нафтопроводу

До Державної екологічної інспекції у Закарпатській області 11 червня з обласної «гарячої лінії» надійшло звернення щодо ймовірного забруднення нафтопродуктами земельної ділянки між с. Дубрівка та смт. Середнє вздовж автодороги Київ-Чоп.
В ході обстеження фахівцями інспекції встановлено, що витік нафтопродукту стався на відрізку автошляху Київ-Чоп між с. Дубрівка та смт. Середнє з лівої сторони на відстані близько 300 м від готелю «Короп» за межами охоронної зони ЗД філії «МН «Дружба».
Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області відібрали проби ґрунту. За результатами інструментально-лабораторних досліджень проведено розрахунок розміру шкоди, заподіяної земельним ресурсам.
З метою встановлення винних осіб, притягнення їх до відповідальності матеріали буде скеровано до Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області для проведення оперативно-розшукових дій.
Державна екологічна інспекція у Закарпатській області продовжує контроль за ситуацією та інформуватиме громадськість про хід ліквідації аварії.