Європейське об’єднання територіального співробітництва ТИСА проведе в Ужгороді презентаційний форум Відбудеться підписання Рамкової угоди про співпрацю з Угорським центром розвитку

84У суботу, 27 травня, в Закарпатській облдержадміністрації відбудеться презентаційний форум Європейського об’єднання територіального співробітництва (ЄОТС) ТИСА.
Для участі у форумі до Ужгорода прибуде заступник голови Комісії з питань територіального зближення та бюджету Комітету регіонів ЄС Петр Освалд та депутат Європарламенту Андрея Бочкор.
Участь у заході також візьмуть заступник Державного секретаря з питань європейської інтеграції Канцелярії Прем’єр-міністра Угорщини Балаж Молнар, Міністр національного розвитку Угорщини Міклош Шестак, урядовий комісар з питань координації співпраці між Саболч-Сатмар-Березькою та Закарпатською областями Іштван Грежа, представники профільних міністерств Уряду Угорщини, делегація загальних зборів Саболч-Сатмар-Березької області.
Під час заходу відбудеться підписання Рамкової угоди про співпрацю між Угорським центром розвитку та ЄОТС ТИСА.
Перед початком форуму о 9 годині в камінній залі Закарпатської ОДА відбудеться зустріч членів делегації України, ЄС та Угорщини у “вузькому форматі”.
Форум стартує о 10.00 у великій (сесійній) залі Закарпатської ОДА.