Енергетики краю відзначають професійне свято

img_7296Сьогодні, 22 грудня в управлінні ВАТ ЕК »Закарпаттяобленерго» відзначили День енергетика.
З професійним святом трудовий колектив вітали представники влади.
Віктор Петров, голова правління «Закарпаттяобленерго» зазначив, що цього року свято відзначають у непростий час. «Так, країні є проблеми із забезпеченням електростанцій вугіллям, природним газом. Відновлена практика планових відключень. Закарпаття це торкнулося лише частково. Втім, ми впевнені, що галузь буде повернуто до стабільної роботи. Цього року наше підприємство виконало весь об’єм запланованих робіт. Вдалося дещо оновити систему енергозабезпечення краю. Сподіваємося, що й в наступний рік зможемо так само розбудовувати мережу», – каже керівник підприємства.
На сьогоднішній день понад три тисячі закарпатських енергетиків забезпечують безперебійну роботу електростанцій, обслуговують 18,3 тис. км. ліній електропередач і майже 4 680 підстанцій. Загальна кількість споживачів електроенергії на Закарпатті становить 440 тис.
Голова обласної державної адміністрації Василь Губаль подякував енергетикам за невтомну працю для краян. «Ми змушені констатувати, що нині такий стан справ, що необхідно заощаджувати енергоносії. Закарпаття справно платить за газ і електрику. Тобто є довіра до цих структур. Це добра тенденція. Нам треба вірити в майбутнє країни, в майбутнє краю, нашого краю, в наші сили», – звернувся до присутніх керівник краю.
Голова облради Володимир Чубірко виголосив іменинникам слова подяки за сумлінну, вкрай життєво важливу працю, а також щирі побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя та натхнення сягати нових успіхів задля добробуту і затишку всіх жителів краю.
«Ваша праця – крок до перемоги. В краї майже не відключали електроенергію для населення , і сподіваємося на збереження цієї практики. Ви робите все можливе для стабільної роботи водоканалів Ужгорода й Хуста, намагаєтесь знайти спільну мову з громадами. Сподіваємося і на подальшу конструктивну співпрацю», – зазначив Володимир Чубірко.
Опісля голови облради та ОДА вручили працівникам галузі відзнаки.

Прес-служба облради