Дорогі журналісти: газетярі та працівники Інтернет – видань Рахівщини!

Прийміть щиросердні вітання і найщиріші побажання з нагоди професійного свята працівників засобів масової інформації – Дня журналіста.

Журналісти – майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію.

У цей святковий для вас день бажаємо великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Нехай не зраджує вас удача і творче натхнення!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                              Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                                 Василь Дан