Дорогі журналісти: газетярі та працівники Інтернет – видань Рахівщини!

Сьогодні ми відзначаємо свято тих, кому зобов’язані найсвіжішими новинами і найгучнішими сенсаціями.

Неможливо уявити собі сучасне суспільство позбавленим інформації, комунікаційних мереж, особистого осмислення подій і фактів.

Цей день об’єднує людей творчої неспокійної професії. Це свято людей, які своєю працею роблять вагомий внесок у формування громадської думки, виховання високих моральних якостей, сприяють розбудові держави.

Тож у день професійного свята, зичимо Вам, шановні журналісти, творчих успіхів, високих злетів, реалізації найсміливіших задумів і планів.

Міцного здоров’я Вам та добра!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                              Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                                 Василь Дан