До відома мешканців району!

Розвиток тваринництва є пріоритетною галуззю господарювання району. Відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації приділяється особлива увага створенню умов для збільшення чисельності поголів’я великої рогатої худоби, овець у фермерських та особистих селянських господарствах району.

Тому, з метою популяризації сільського господарства, планується провести в другій половині вересня у смт.В.Бичків виставку-конкурс свійських тварин ,,Моє газдівство’’, захід спрямований  на просування галузі тваринництва. Ґазди з усього району зможуть представити найрізноманітніших свійських тварин, серед яких велика рогата худоба (бугаї, корови), вівці, коні гуцульських порід та багато інших. По закінчення виставки, шляхом підрахунку голосів відвідувачами буде обрано переможців  та нагороджено подарунками (поповненя кормової бази) та почесною  відзнакою.

Про проведення даного заходу буде проінформовано додатково. Просимо свої ідеї, пропозиції щодо проведення виставки та бачення розвитку галузі тваринництва району надіслати відділу агропромислового розвитку райдержадмі­ністрації, за адресою: м.Рахів, вул.Миру, 1 та за тел.2-26-04 або e-mail: rachiv-apk@ukr.net до 10 серпня 2017 року.

Відділ агропромислового розвитку Рахівської РДА