До уваги представників бізнесу та організацій, які зацікавлені в роботі з країнами ЄС та із Республікою Польща

26-27 жовтня в Україні пройде дводенний VII Міжнародний форум “Дні Польського бізнесу в Україні”
Асоціація українського бізнесу в Польщі інформує, що 26-27 жовтня 2017 року в Україні відбудеться VII Міжнародний форум “Дні Польського бізнесу в Україні”. Перший день форуму відбудеться 26 жовтня року у Києві, другий день – 27 жовтня в Одесі.
Щорічний міжнародний бізнес-форум в Україні проходить вже четвертий рік поспіль та об’єднує представників влади та бізнес-спільноти України і Польщі з метою розвитку польсько-українських торгово-економічних відносин, пошуку і реалізації бізнес-проектів та сприяння притоку інвестицій в українську економіку.
Ключові тематики цьогорічного форуму:
• Транспортна інфраструктура і логістика в розрізі польсько-українського співробітництва;
• Перспективи польсько-українського співробітництва в енергетичному секторі, у тому числі ”зеленої енергетики”;
• Інструменти доступу до дешевих фінансових ресурсів ЄС та Польщі;
• Інвестиційні проекти та інвестиційна привабливість регіонів.

Захід пройде за підтримки Міністерства інфраструктури України та Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві.
Традиційно у форумі візьмуть участь представники державних та місцевих органів влади, фінансових установ, спеціальних економічних зон, інвестори, підприємці та провідні експерти з даної тематики.
Організатори:
• Міжнародний правовий центр EUCON
• Асоціація українського бізнесу в Польщі
Співорганізатори:
• Міжнародне товариство польських підприємців в Україні
• Конфедерація роботодавців Левіатан

Місце проведення у Києві: готель ”Київ”, ”Тріумфальна зала”, м. Київ, вул. М.Грушевського, 26/1.
Місце проведення в Одесі: Будинок прийомів Одеської обласної ради, м.Одеса, провулок Санаторний,2.

Контактна особа – Олена Вакулик, events@eucon.ua, тел. 380(44)2380944.
Деталі та реєстрація за посиланням : https://goo.gl/Ey68X3