До уваги громадськості району!

imagesНа виконання Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про місцеві державні адміністрації”, „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України” та постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 „Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету” (із змінами), просимо до 14 жовтня 2016 року

подати управлінню економічного розвитку райдержадміністрації, в межах своєї компетенції, пропозиції до проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік в паперовому та електронному виді (e-mail: ekon-rachiv@ukr.net), а саме:

  1. Заходи щодо реалізації Програми економічного і соціального розвитку району (міста, ОТГ) на 2017 рік – додаток.
  2. Перелік проблемних питань розвитку району (міста, ОТГ), які потребують вирішення у 2017 році облдержадміністрацією та центральними органами виконавчої влади –додаток.
  3. Пропозиції до переліку найважливіших будов (об’єктів) до Програми економічного і соціального розвитку району (міста) на 2017 рік за рахунок бюджетів усіх рівнів – додаток.
  4. Перелік об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку місцевих бюджетів району (міста, ОТГ) –додаток.