Державні службовці змагались за звання «Кращий державний службовець» у Закарпатській області.

20 червня в області відбувся ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». За перемогу в номінаціях “Кращий керівник” та “Кращий спеціаліст” боролися 22 представники обласної та районних державних адміністрацій – переможці І туру.
Захід відкрив заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації, Володимир Колесніков. Він наголосив, мета конкурсу – зростання професіоналізму, відкритості та підвищення авторитету державної служби шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.
Протягом дня конкурсанти виконали тести з питань службової етики, етикету та іміджу державного службовця та пройшли співбесіду з питань державного управління. У своїх публічних виступах учасники порушили питання реформування в Україні систем освіти та надання адміністративних послуг, реалізації виборчих прав громадян, вдосконалення автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” та інші актуальні питання суспільно-політичного розвитку та реформування державного управління.
Крім того, директор Закарпатського центру перепідготовки і підвищення кваліфікації Володимир Дупелич вручив учасникам сертифікати з підвищення кваліфікації, оскільки напередодні конкурсу вони пройшли семінар-тренінг на базі центру на теми «Державне управління і державна служба. Новели законодавства».
Імена переможців ІІ туру конкурсу будуть оголошені в День державного службовця, який в Україні відзначають 23 червня. Вони візьмуть участь у ІІІ турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який відбудеться у Києві, інформують у Міжрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях.
Довідково: Цьогоріч у І турі Конкурсу взяли участь 152 державних службовців обласної та районних державних адміністрацій: 55 осіб у номінації «Кращий керівник» та 97 – у номінації «Кращий спеціаліст». З них 22 допущено до участі у ІІ турі: 12 – у номінації «Кращий керівник» та 10 – «Кращий спеціаліст».