День відкритих дверей відбувся у Рахівському підрозділі ДСНС

14359248_1148535518563172_3951772389627849511_n19 вересня у рамках урочистих заходів з нагоди професійного свята – Дня рятівника працівники Рахівського підрозділу провели День відкритих дверей.

Привітати зі святом та подивитись на те, як працюють та яку техніку мають працівники ДСНС прийшли представники влади, громадськість та учні місцевих шкіл.

Учасникам заходу було продемонстровано пожежно-рятувальні автомобілі й обладнання, за допомогою яких рятувальники ліквідовують пожежі та інші надзвичайні пригоди. Також, присутні ознайомились із службовими приміщеннями підрозділу та дізнались про їх цільове призначення. Звісно ж найбільший захват від екскурсії до підрозділу отримали школярі. Їх у найменших подробицях цікавило все, чим займаються бійці ДСНС: на які події виїжджають найчастіше, яке призначення має той чи інший інструмент та де можна вивчитись на справжнього фахівця служби порятунку.

Насамкінець начальник Рахівського районного відділу Олександр Тушер висловив слова подяки керівництву районної державної адміністрації та міської ради за підтримку та сприяння у поліпшенні матеріально-технічної бази пожежно-рятувального підрозділу. Працівникам, які проявили себе протягом року з найкращої сторони було вручено грамоти та подяки.