День Гідності та Свободи відзначили на Рахівщині

День Гідності та Свободи в Україні відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Урочистості з нагоди свята Гідності та Свободи відбулася сьогодні, 21 листопада, у великому залі засідань адмінбудинку, на якій вшанували громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Участь в даному заході взяли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, трудових колективів, установ, організацій, служб району.

Героїв Майдану і воїнів-захисників України присутні вшанували хвилиною мовчання, а школярі поклали корзини з квітами до меморіальної дошки Герою Небесної Сотні Петру Гаджі, а також воїнам, які загинули виконуючи свій службовий обов’язок у зоні АТО: Олексію Калинюку, Василю Мартинюку і Михайлу Марфічу.

З нагоди свята голови районної державної адміністраціїі Районної ради Павло Басараба і Василь Дан, висловили вдячність солдатам запасу Дмитру Боднарюку, Роланду Басарабі, Івану Леті, молодшому сержанту запасу Мирославу Лембаку, солдатові Роману Томашуку нагородивши їх спільними грамотами за проявлену відвагу, мужність, патріотизм і сміливість в боротьбі за вільну і незалежну Україну під час проведення антитерористичної операції.

– У День Гідності та Свободи, ми низько вклоняємося всім захисникам української державності, подвигу загиблих патріотів, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього. Давайте будемо гідними нащадками борців за свободу України та разом розбудуємо сильне демократичне суспільство, в якому на всіх рівнях дотримуватимуться ідеалів справедливості, пануватиме закон і порядок, – сказав у своєму виступі Павло Басараба.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт на патріотичну тематику за участі вихованців Рахівської дитячої музичної школи та працівники клубних закладів району.