Деклараційна кампанія – 2017: залишився тиждень до її завершення

preview1-3-1ДПІ у Рахівському районі ГУ ДФС у Закарпатській області звертає увагу громадян, що до завершення декларування доходів, отриманих ними протягом 2016 року, залишилось 7 календарних днів.

Нагадуємо, що останній день надання річної податкової декларації про майновий стан і доходи для фізичних осіб – платників податків, які зобов’язані задекларувати минулорічні доходи – 3 травня 2017 року.

Шановні громадяни, поспішайте задекларувати свої доходи своєчасно!

Наголошуємо, що свідоме декларування доходів та сплата податків – вірний шлях до побудови європейського суспільства.

Декларування доходів – це виконання громадянами свого конституційного обов’язку та індивідуальний внесок у добробут держави.

За матеріалами ДПІ у Рахівському районі