Богданська амбулаторія отримала кардіограф, а мешканки села – почесне звання ,,Мати-героїня”

Вчора, 16 грудня т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь відвідав з робочою поїздкою село Богдан.

Найперше він вручив нагрудні значки та посвідчення ,,Матері-героїні” жінкам, які виховали п’ять і більше дітей. За материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України від 11 листопада 2014 року № 865 ,,Про присвоєння почесного звання Мати-героїня” державними відзнаками нагородили Гафію Грицюк, Ганну Зварич та Ганну Романюк.

IMG_4539– На Вашу долю випала надзвичайно відповідальна місія – народити, виховати та  надати освіту своїм дітям. Це недоспані ночі, коли діти малі, недоспані ночі, коли вони вчаться, а потім, коли виростають, з’являються зовсім інші клопоти. Однак, це справді найкраща місія, яка може бути у цьому житті, – сказав у вітальному слові т.в.о. голови  райдержадміністрації.

Окрім того, після вручення почесних державних нагород Віктор Васильович поспілкувався із матерями, та зазначив, що двері його кабінету завжди відкриті для них.

У ході робочої поїздки, з метою вивчення та вирішення проблем територіальної громади, керівник району оглянув об’єкти соціальної сфери села та поспілкувався з жителями населеного пункту.

IMG_4549Відвідавши амбулаторію очільник району вручив в.о. завідувачу амбулаторії с. Богдан Рахівського ЦТМСД Ірині Ференц новий кардіограф.

– Сподіваюся, що отримання нового та якісного кардіографа виведе на новий рівень надання медичної допомоги та профілактику захворювань серця, – зазначив Віктор Медвідь.

Перевірили стан надання медичної допомоги, а також проведення ремонту приміщення медичного закладу для забезпечення жителів села якісними медичними послугами. Серед болючих проблем закладу – відсутність водовідведення.

Як зазначила в.о. завідувача амбулаторії Ірина Ференц, медичні послуги в закладі отримують близько 4 тис. населення.

Очільник району також оцінив роботу дошкільного навчального закладу села Богдан. Значні зауваження виникли щодо благоустрою, стану приміщень, несправності водопостачання.

Всі проблемні питання села знаходяться на особистому контролі очільника району.