Акцію ,,Майбутнє лісу в твоїх руках” провели на території Ясінянського лісгоспу

13 квітня на території Лопушанського лісництва державного підприємства ,,Ясінянське лісомисливське господарство”, провели акцію ,,Майбутнє лісу в твоїх руках”.  Учні Лазещинського шкільного лісництва разом з працівниками лісового господарства на чолі з директором ДП «Ясінянське ЛМГ» Василем Теличуком і лісничим Лопушанського лісництва Дмитром Манівчуком, висадили 1 гектар лісових культур.

Не залишилися байдужими до екологічної акції керівники району – голова Рахівської РДА Павло Басараба і голова Рахівської районної ради Василь Дан.
Директор лісгоспу Василь Теличук, розповів учнівській молоді про мету акції, а також пояснив важливість лісу, як невідємної складової природи. Подякували учасникам акції і очільники Рахівських адміністрації і ради Павло Басараба і Василь Дан, а лісничий Дмитро Манівчук, провів інструктаж по охороні праці.
Перед посадкою головний лісничий показав, як правильно висаджувати у ґрунт сіянці та саджанці. Дотримання всіх необхідних технологій посадки – запорука стовідсоткової приживлюваності і подальшого росту молодих деревцят.
За декілька годин було посаджено 5000 штук лісових культур, а саме: ялини європейської, ялиці білої, бука лісового, клена-явіра, дуба, вяза шорсткого, сосни кедрової, модрини європейської, дугласії. Після проведення посадки, дітям вручили подарунки та пригостили солодощами з лісовим чаєм.
За матеріалами ДП ,,Ясінянське ЛМГ”