У Службі зайнятості запрацювала «гаряча лінія»

Із 14 грудня по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Відтепер всі питання стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66.


Шановні працівники державної виконавчої служби!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

Роль державного виконавця складна та відповідальна, тому на перший план виходить професіоналізм і відданість справі. Щодня, щохвилини, довіряючи вам свої долі, громадяни розраховують, перш за все, на вашу сумлінність та неупередженість.


Українці будуть забезпечені життєво необхідними, якісними та безпечними ліками, – рішення Уряду

Кабінет міністрів України ухвалив постанову, що формулює політику забезпечення населення якісними та ефективними ліками у 2018 році.


Спеціалізована „гаряча лінія” прийняла більше двох сотень звернень від закарпатців

На базі Контактного центру протягом двох днів (12 та 13 грудня) діяла спеціалізована обласна „гаряча лінія” за єдиним безкоштовним номером 0 800 501 484 щодо пенсійної реформи.


Шановні працівники суду!

Від імені районної ради та районної державної адміністрації прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників суду.


Прийомні батьки обговорили проблеми з фахівцями

Батьки-вихователі та прийомні батьки з усієї області зустрілися сьогодні (14.12) в Ужгороді аби ознайомитися зі змінами в законодавстві, поділитися досвідом виховання дітей в сім’ях, обговорити проблеми та отримати фахову консультацію.


В Закарпатській ОДА вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в облдержадміністрації відбулися урочисті збори. Із активом громадських організацій чорнобильців, закарпатськими ліквідаторами зустрілися керівники області, представники обласних відомств, департаментів ОДА.


На Закарпаття надійшла медична субвенція, завтра почнеться погашення заборгованості перед працівниками медичної галузі

У четвер (14.12) на Закарпаття надійшла медична субвенція в сумі 31 мільйон гривень.
– Платіжки вже направлені в казначейство, завтра кошти надійдуть у районні бюджети й почнеться виплата зарплати працівникам медичної галузі, – повідомляє Геннадій Москаль. – Найгірша ситуація з виплатами в трьох районах області – Міжгірському, Хустському та Іршавському.


На Закарпатті нині мешкає більше двох тисяч ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

На Закарпатті нині проживає майже 4 тисячі громадян, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. З них більше 2-х тисяч – учасники її ліквідації, близько дві з половиною сотні – інваліди внаслідок аварії на ЧАЕС, більше семи сотень постраждалих дітей.


Москаль: «Адміністративно-територіальний устрій України прописаний у Конституції, тому міняти його можна тільки зі змінами в Конституції»

Інформація про ліквідацію районних рад чи державних адміністрацій, яку поширюють окремі ЗМІ з посиланням на анонімні джерела, не відповідає дійсності