На території мисливських угідь урочища ,,Цапок” зняли карантин

Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Рахівській районній державній адміністрації відбулося сьогодні, 20 жовтня, при заступнику голови Рахівської районної державної адміністрації Дмитру Ігнатюку.


Закарпатців у районах з правових питань консультуватимуть у мобільних точках доступу

З 23-го по 26-е жовтня у районах Закарпаття працюватимуть «Мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги».


Ми маємо відновити фаховий інститут держслужбовців-євроатлантистів, майже повністю знищений в період з 2009 по 2013 роки, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Депутати Верховної Ради пропонують посилити спроможність виконавчої влади щодо реалізації ефективної роботи з євроатлантичної інтеграції. Наразі у відомств, що опікуються цим питанням, недостатньо наявних людських ресурсів.


Майже 119 тисяч закарпатців отримали медикаменти за програмою «Доступні ліки»

Програма «Доступні ліки» розпочала свою роботу з 1 квітні цього року. Її мета – збільшення прихильності хворих до лікування, зменшення ризиків виникнення ускладнень протікання хвороб, подовження тривалості життя в Україні.


Медичну реформу ухвалено. Які зміни чекають на українців?

Верховна Рада України ухвалила медичну реформу. Прийнято у другому читанні законопроект №6327, що декларує докорінні зміни у системі охорони здоров’я. У першому читанні парламентарі також проголосували за законопроект №6604, що забезпечує фінансування реалізації медичної реформи з державного бюджету.


Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент

Президент Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».


Закарпатців закликають долучитися до всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів “Врятувати від забуття”

Вже дев’ятий рік поспіль в країні проводитиметься Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів “Врятувати від забуття”. Його мета – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.


Фестиваль різьби відбудеться у листопаді на Рахівщині

Різьба по дереву – одне з головних гуцульських ремесел виготовлення з дерева предметів побуту, декору, сувенірів та аксесуарів. Своїм корінням різьба по дереву сягає глибини віків, але до цього часу користується попитом та шанується людьми. Чого вартий тільки ,,Музей різьби Ю. Павловича” у місті Рахів, який відвідують сотні туристів та гостей міста.  


Це варто побачити. Виноградівський район презентував туристичний промо-ролик

На Виноградівщині презентували перший офіційний туристичний промо-ролик району.
Двохвилинний відеокліп представляє виноробний регіон, який увібрав побут та традиції різних національностей, які проживають тут.


Оперативним управлінням Невицького замку займатиметься культурний підрозділ облдержадміністрації

Відтепер оперативним управлінням пам’ятки архітектури національного значення «Замок – фортеця» (с. Невицьке Ужгородського району) займатиметься управління культури Закарпатської облдержадміністрації. Відповідне розпорядження підписав Геннадій Москаль.