29 березня голова райдержадміністрації Павло Басараба прозвітується про результати роботи

uuiyu-480x30029 березня в залі засідань Рахівської РДА (м. Рахів, вул. Миру, 1), відбудеться публічний звіт голови Рахівської районної державної адміністрації Павла Басараби  перед громадськістю району про діяльність райдержадміністрації  у 2016 році.

Початок о 10.00.

Регламент:
1.Публічний звіт голови райдержадміністрації – до 20 хвилин.

2.Відповіді на запитання представників громадськості та ЗМІ –  по 3 хв. на кожне запитання.

Відповідальна особа: начальник відділу зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації  Васильовка В.С.,  тел. (03132) 2-51-57.

Примітка:
З метою забезпечення рівності доступу до отримання інформації кожен представник має змогу задати питання. Перед тим, як задати питання, громадянин називає прізвище та ім’я, організацію, яку представляє, назву населеного пункту.

У разі неможливості надати відповідь на питання заявнику одразу, йому буде надана відповідь відповідно до Закону України ,,Про звернення громадян”.