21-22 квітня в Ужгороді відбудуться XVI міжнародні змагання з танцювального спорту «Uzhgorod Open – 2018»

21 квітня
–     змагання світової кваліфікації  WDSF  World Open Latin, WDSF Youth Open Latin
–    відкриті та класифікаційні змагання
–    показові виступи двократного чемпіона України серед команд  Формейшн команди  «NIKA» (Закарпаття)

Урочисте відкриття змагань 18:30

22 квітня
–    змагання світової кваліфікації  WDSF World Open Standard,WDSF Youth Open Standard
–    відкриті та класифікаційні змагання

Змагання проводяться згідно з єдиним календарем Всесвітньої Федерації Танцювального Спорту, яка надає право проведення даного рангу змагань тальки двом організаторам в країні – це міста Ужгород та Дніпро. А також відповідно до календаря Міністерства молоді та спорту України.

Організатори змагань:
–    Міністерство молоді та спорту України
–    Закарпатська обласна державна адміністрація
–    Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА
–    Ужгородська міська рада
–    Всесвітня Федерація Танцювального Спорту (WDSF)
–    ВГО Всеукраїнська Федерація Танцювального  Спорту
–    Клуб спортивного  танцю «Грація» м. Ужгород

Місце проведення змагань: спорткомплекс «Юність», м. Ужгород, вул. Заньковецької  5. Змагання триватимуть одночасно у двох залах.

У змаганнях візьмуть  участь судді та спортсмени з Автсрії, Білорусії, Болгарії, Боснії і Герцовини, Грузії, Данії, Естонії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Канади, Литви, Молдови, Німеччини, Південної Африки, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенії,  США, Туреччини, Угорщини, України, Чехії, Франції, Хорватії.
Запланована кількість учасників – більше 1200 танцювальних дуетів. Понад   400 спортсменів танцювальних клубів Закарпаття братимуть  участь у змаганнях у 56 програмах. Вік учасників – від 6 до 45 років.

Партнер прямої трансляції – компанія НАЖИВО production. Національна мережа прямогоефіру.
Пряма трансляція в YouTube та Facebook-LIVE, а також на телеканалі Xsport. Технічний партнер змаганькомпанія Lline (Ukraine) та компанія Alexdisco-center (Ukraine)