Архів за день: 18.09.2017

У найближчу неділю вже вп’яте “Перечинщина скликає таланти”

24 вересня у с.Тур’я Поляна Перечинського району відбудеться V-ий відкритий фестиваль мистецтв “Перечинщина скликає таланти”. Свято розгорнеться на території місцевого стадіону. (більше…)

Сергій Савчук: Наше завдання – створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти

«Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. (більше…)

Водопостачання у Рахові відновлять до 14.00 години

Сьогодні вранці, 18 вересня, голова Рахівської районної державної адміністрації Павло Басараба скликав термінове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при РДА, яка розглянула питання першочергових заходів ліквідації наслідків негоди у Рахівському районі. (більше…)

Москаль скликає комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і доручив підрахувати збитки від стихії в гірських районах Закарпаття (+ ФОТО)

Якщо загальна сума збитків перевищить 48 мільйонів гривень, ОДА звернеться в Кабмін для їх відшкодування з Резервного фонду (більше…)

На «Словенскій веселіці» Москаль виголосив вітальну промову словацькою мовою

Обласне свято словацького народного мистецтва «Словенска веселіца», незважаючи на хмарну погоду, зібрало масу людей у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту. Присутніх розважали художні колективи Закарпаття та сусідніх областей Словаччини, а народні умільці розгорнули виставки-продажі своїх творів. (більше…)

Шквальні пориви вітру спричинили деревопад, пошкодили покрівлі й знеструмили Рахівський район

У неділю (17.09) близько 19-ї години по гірських Рахівському й Тячівському районах Закарпаття пронісся буревій. Шквальні пориви вітру повалили дерева, які пошкодили лінії електропередач та покрівлі приватних будинків і соціальних об’єктів. (більше…)

Петро Порошенко: «Це священне право українців – вивчати свою мову, не забороняючи при цьому мати навчання другою, третьою або четвертою мовою і не утискаючи права національних меншин»

Президент Петро Порошенко вважає, що українці мають прерогативне право вивчати свою рідну мову. При тому право на вивчення інших мов не повинно утискатися. Про це Порошенко заявив, відповідаючи на запитання, чи має намір він підписувати або повертати з правками до Верховної Ради на доопрацювання нову редакцію закону “Про освіту”. (більше…)