Архів за день: 14.09.2017

За тиждень на Закарпатті стануть відомі переможці рейтингу «Кращий туристичний район» та «Наймасовіший фестиваль»

В Ужгороді планують створити офіс сталого розвитку туризму в Карпатах – це стане однією з тем обговорення під час науково-практичної конференції «Три «Т» у туризмі в рамках міжнародного туристичного тижня, який стартує в обласному центрі наступного тижня. (більше…)

На базі Костилівського лісництва відкрили «лісовий» клас

Вчора, 13 вересня, на базі Костилівського лісництва відбулося урочисте відкриття та освячення класу шкільного лісництва. (більше…)

Рахівська районна державна адміністрація спільно із Великобичківською селищною радою проведуть виставку-конкурс свійських тварин ,,Моє ґаздівство’’!

23 вересня об 11.00 год. у селищі Великий Бичків, вул. Грушевського (біля ЗОШ-інтернат), пройде ярмарок, виставка-конкурс свійських тварин ,,Моє ґаздівство’’, на якому будуть представлені свійські тварини, серед яких велика рогата худоба (бугаї, корови), вівці, коні гуцульської породи, кролі та багато інших. (більше…)

Податкові канікули: застосування платниками податку на прибуток підприємств нульової ставки цього податку

ДПІ у Рахівському районі повідомляє, що з метою реалізації положень Закону України від 21 грудня 2016 року №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» (більше…)

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації