Архів за день: 11.09.2017

Москаль: «Хабарництво в архітектурно-будівельній інспекції – це прямий наслідок жорсткої централізації органів виконавчої влади»

– Закарпаття займає одне з останніх місць за здачею приватного житла та комерційних об’єктів у експлуатацію, хоча стільки квадратних метрів, як будують у нашій області заробітчани, не будується ніде в Україні, – заявляє Геннадій Москаль. (більше…)

«Закарпатську свальбу» відгуляли вдруге

Започаткована минулого року з ініціативи очільника краю Геннадія Москаля “Закарпатська свальба” відбулася в селі Німецька Мокра та Колочава вчора, 10 вересня. (більше…)

Урядом удосконалено процес надання житлових субсидій населенню

У разі смерті особи, якій було призначено субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, така субсидія виплачується одній з осіб, з урахуванням яких було призначено субсидію, за заявою такої особи. (більше…)

До уваги представників бізнесу та організацій, які зацікавлені в роботі з країнами ЄС та із Республікою Польща

26-27 жовтня в Україні пройде дводенний VII Міжнародний форум “Дні Польського бізнесу в Україні”
Асоціація українського бізнесу в Польщі інформує, що 26-27 жовтня 2017 року в Україні відбудеться VII Міжнародний форум “Дні Польського бізнесу в Україні”. (більше…)

Москаль розпорядився провести на Тячівщині громадські слухання щодо будівництва міні-ГЕС, щоб покласти в цьому питанні крапку

Голова ОДА підписав розпорядження «Про проведення громадських слухань», яким зобов’язав голову Тячівської райдержадміністрації забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації для будівництва каскаду міні-ГЕС на р.Тересва за межами сіл Калини, Ганичі та Бедевля. (більше…)

Москаль: «Весільне реаліті-шоу має всі перспективи стати одним із кращих фестивалів Закарпаття»

У Колочаві й Німецькій Мокрій вдруге відгуляли «Закарпатську свальбу» (+ ФОТОРЕПОРТАЖ)
Другий етнофестиваль «Закарпатська свальба» перевершив минулорічний за всіма показниками – відшліфованим сценарієм, дотриманням старих обрядів, костюмами, стравами і, звичайно ж, кількістю гостей, яких у Колочаві та Німецькій Мокрій зібралося тисячі! (більше…)

Жадан і видовища: на Закарпатті відбудеться культурний форум «СлободаКульт»

Вуличні концерти харківських гуртів, виставки від авангарду до актуального мистецтва, зустрічі з письменниками і режисерами, кінопокази, вистави і театральні воркшопи, дискусії і модні покази – все це чекає на Закарпаття 15-29 травня 2018 року. (більше…)

У Тячівській РДА обговорили питання які розглядатимуть на VI засіданні Змішаної Українсько-Румунської комісії з питань захисту прав нацменшин

У Тячівській РДА відбулась нарада з питань підготовки до VI засідання Змішаної Українсько-Румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин, що відбудеться 13 вересня в м. Київ. (більше…)

Закарпатців у районах з правових питань консультуватимуть у мобільних точках доступу

З 11-го по 15 вересня у районах Закарпаття працюватимуть «Мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги». (більше…)