Архів за день: 08.09.2017

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»

Дорогий український народе!
Шановний пане Голово!
Шановний пане Прем’єр-міністр і високодостойні члени українського Уряду!
Шановні народні депутати! (більше…)

Оновлено податкову декларацію з рентної плати

Наказом Міністерства фінансів України від  31.05.2017 року №545 внесено зміни до податкової декларації з рентної плати, форму якої затверджено наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 року № 719 «Про затвердження форми Податкової декларації з рентної плати». (більше…)

Набрав чинності порядок функціонування електронного кабінету