Архів за день: 05.09.2017

Під час другого етнофестивалю «Закарпатська свальба» райони області змагатимуться за «Камінь Любові» (+ АФІША)

Найкращі весільні традиції, звичаї та застільні обряди відтворять на Закарпатті цієї неділі. 10 вересня область вдруге запрошує на колоритний етнофестиваль “Закарпатська свальба”. (більше…)

Розпочала роботу конкурсна комісія з визначення підприємств АПК для відшкодування відсоткової ставки за рахунок коштів державного бюджету у 2017 році

На виконання Постанови КМУ від 29 квітня 2015 року “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів ” із змінами та розпорядження голови обласної державної адміністрації (більше…)