Архів за день: 01.09.2017

Наступного вівторка Закарпатська ОДА, Мінінфраструктури, Украерорух, EASA та представники Словаччини вирішуватимуть майбутнє Ужгородського аеропорту (+ ДОКУМЕНТ)

5 вересня в Державіаслужбі (структурний підрозділ Міністерства інфраструктури України) відбудуться багатосторонні технічні консультації з питань відновлення повноцінної роботи Міжнародного аеропорту «Ужгород». (більше…)

Москаль: «Завдяки угорським грантам кількість приватних підприємців на Закарпатті збільшилася майже на три тисячі»

З початку цього року в Берегівському районі зареєструвався 371 новий підприємець – фізична особа і 25 юридичних осіб. Із них за липень і серпень – 160.  (більше…)

Внесення змін до облікової картки фізичної особи – платника податків

ДПІ у Рахівському районі нагадує, що відповідно до п. 70.7 ст. 70 Податкового кодексу України та п.1 розділу IX Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.12.2013 № 779, (більше…)

У добутого на полюванні дикого кабана виявлено ДНК вірусу АЧС

У зв’язку із ускладненням епізоотичної ситуації, 29 серпня проведено чергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Рахівській районній державній адміністрації. (більше…)

ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

Президент Петро Порошенко витрачає власні кошти на придбання зброї, яку передає Збройним силам України.

Про це повідомляють ресурс Ukrainian military pages та народний депутат Володимир Ар’єв. (більше…)

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо з Днем знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя. Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів  і, звичайно, закличним першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх  розпочатих справ. (більше…)