Архів за день: 12.08.2017

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Від усього серця вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!

Ви охороняєте територію району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, зміцнюєте профілактику, державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного та рослинного походження. (більше…)

День працівника ветеринарної медицини відзначили на Рахівщині

Щороку у другу неділю серпня українські ветеринари, а також всі, хто причетний до цієї сфери, відзначають своє професійне свято – День працівника ветеринарної медицини. З цієї нагоди у четвер, 10 серпня, у великій залі Рахівської РДА відбулися урочисті заходи. (більше…)

До відома мешканців і гостей міста й району!

Останнім часом у Закарпатській області спостерігається ускладнена епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней серед диких кабанів. (більше…)