Архів за день: 11.08.2017

Закарпаття в десятці кращих областей за показниками зовнішньоторговельного обороту

На Закарпатті працює більше шести сотень підприємств з іноземними інвестиціями. Функціонують вони здебільшого у промисловому секторі. Протягом минулого року в економіку області вкладено більше 20 мільйонів доларів прямих іноземних інвестицій. (більше…)

У п’ятницю й суботу «Анця Кушницька» з ретро-паровозом почне туристичний рейс з Іршави

Геннадій Москаль разом із керівництвом Іршавщини та представниками Ужгородської дирекції залізничних перевезень здійснив робочу поїздку в Іршавський район, щоб оцінити стан розташованої в межах району Боржавської вузькоколійки. (більше…)

В Закарпатській ОДА обговорили шляхи боротьби з незаконним обігом підакцизних товарів

10 серпня заступник голови Закарпатської ОДА Володимир Колесніков провів координаційну нараду з представниками правоохоронних органів області щодо виявлення підакцизної групи товарів, порушення митних правил, контрабанди та корупції. (більше…)

Мешканці Рахівщини сплатили понад 62 мільйони гривень податків і зборів

За 1 півріччя 2017 року платниками Рахівщини сплачено до місцевих бюджетів 62,6 млн.грн. податків, що на 15,9 відсотків перевищує обсяг минулорічних надходжень, в тому числі: (більше…)