Архів за день: 07.08.2017

Цих вихідних на Закарпатті відбудеться другий «Цімбор-фест»

У суботу, 12 серпня, у селі Верб’яж, на Воловеччині, відбудеться «Цімбор-фест». Свято, яке розгорнеться на Верецькому перевалі, збере мешканців навколишніх сіл та ближчих сусідів з-за кордону – Угорщини, Румунії, Словаччини та Польщі. Стартує фестиваль о 12 годині. (більше…)

Показові полонинські господарства стимулюють розвиток вівчарства

Впродовж останніх років спостерігається динаміка виробництва сиру невеликими обсягами, що є єдиним видом діяльності, від якого отримують доходи. (більше…)

«Open Tender» проведе семінар в Ужгороді

5 вересня представники електронного майданчика “OPEN TENDER” проведуть в Ужгороді безкоштовний навчальний семінар для розпорядників бюджетних коштів, суб’єктів господарської діяльності. (більше…)

В Ужгороді відкрили площу Енді Воргола, оглянули експозицію його творів і скуштували стилізований під Воргола торт (+ ФОТОРЕПОРТАЖ)

У с.Минай, що на околиці Ужгорода, урочисто відкрили площу Енді Воргола. Цю назву колишня площа Жовтнева отримала в ході виконання закону «Про декомунізацію». (більше…)

Москаль: «Перший туристичний рейс паровоза показав – Боржавську вузькоколійку, яка є одним із символів Закарпаття, необхідно відродити!» (+ ФОТОРЕПОРТАЖ)

Гучне чмихання, сигнал і вугільний дим із труби ретро-паровоза викликали справжній фурор у туристів і мешканців Виноградівщини (більше…)