Архів за день: 04.08.2017

Щодо сплати транспортного податку “за дорогі автомобілі”

ДПІ у Рахівському районі інформує, що відповідно до норм Податкового кодексу України, обчислення суми транспортного податку  за легкові автомобілі, з року випуску яких  минуло не більше 5 років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої  законом на 1 січня  податкового (звітного) року, які перебувають у власності: (більше…)

Мешканці Квасів зустріли дорожників, що капітально ремонтують трасу «Мукачево – Рогатин», хібом-сіллю й піснями

На Рахівщині завершився ремонт автодороги в межах сіл Лазещина – Кваси, в рамках капітального відновлення траси «Мукачево – Рогатин». Фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів «дорожнього експерименту». (більше…)

Шановні працівники поліції!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Важкі робочі будні вимагають від кожного з Вас високого професіоналізму, зразкової дисципліни, граничної мобілізації сил, постійної готовності  допомоги тим, хто потрапив у біду. (більше…)