Архів за день: 03.08.2017

Завтра з Виноградова вирушає в рейс історичний ретро-потяг

У п’ятницю, 4 серпня, зі станції «Виноградів» по Боржавській вузькоколійці вирушає в перший рейс історичний потяг на чолі з ретро-паровозом. (більше…)

На Рахівщині продовжується капітальний ремонт автодороги

На Рахівщині триває капітальний ремонт траси Н-09 Мукачево-Рахів-Рогатин, Івано-Франківською фірмою-підрядником ,,ПБС”.

(більше…)

У Рахівському районі проведуть депопуляцію диких кабанів

Відповідне рішення прийняли під час засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Рахівській районній державній адміністрації, яка відбулася сьогодні, 3 серпня під головуванням заступника голови РДА Дмитра Ігнатюка. (більше…)

В Ужгороді відбудеться допрем’єрний показ гостросюжетного історичного кінофільму “Червоний”

Шановні колеги запрошуємо вас 4 серпня на перший допрем’єрний показ гостросюжетного історичного кінофільму “Червоний”.
Місце показу кінотеатр «5 елемент» (вул. Легоцького, ТРЦ “TOKYO”). Зустріч творчої групи з представниками преси о17. 30.
Початок фільму о 18.00. (більше…)

Мукачево знову єдине в області провалило бюджет (+ ТАБЛИЦЯ)

За січень – липень цього року місцеві бюджети Закарпатської області виконали планові показники доходів загального фонду в середньому на 107,1 відсоток. (більше…)