Архів за день: 01.08.2017

У Квасах відзначили роботу дорожників

31 липня, в Квасах голови районних держадміністрації Павло Басараба та ради Василь Дан, Квасівської сільської ради Василь Діміч та директор санаторію ,,Гірська Тиса” Микола Кірпа привітали символічними подарунками та вручили подяки дорожникам за виконання ремонтних робіт проїжджої частини в межах     с.Лазещина – с.Кваси, що здійснюється за сучасною технологією із повною заміною асфальтового покриття і вселяє надію, що дороги, які ремонтуються, відповідатимуть європейським стандартам. (більше…)

На Закарпатті стартує нова туристична атракція. Цього тижня вирушає в рейс історичний ретро-потяг (+ГРАФІК)

Цієї п’ятниці, 4-го серпня, зі станції «Виноградів» у свій перший рейс по Боржавській вузькоколійці вирушить історичний потяг на чолі з ретро-паровозом. Маршрут поїзду, протяжністю двадцять кілометрів, пролягатиме через місто Берегово до станції «Хмільник» і триватиме три години із зупинками. (більше…)

Москаль: «Якщо конфлікти між гілками влади призводять до паралічу депутатського корпусу – це надзвичайна ситуація, яку необхідно вирішувати» Голова ОДА зустрівся з новообраним керівництвом Хустської райради

У Камінному залі облдержадміністрації Геннадій Москаль зустрівся з новообраним керівництвом Хустської районної ради та головою Хустської райдержадміністрації. (більше…)