Архів за день: 18.05.2017

Сьогодні закарпатські музейники відзначають професійне свято

OLYMPUS DIGITAL CAMERA18 травня – Міжнародний день музеїв. У краї це свято відзначають 8 державних музеїв, із яких три – обласні (Закарпатський обласний музей народної архітектури та побуту, Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім.Т.Легоцького і Закарпатський обласний художній музей ім.Й.Бокшая), а також понад 260 громадських музеїв. (більше…)

Поет-пісняр Степан Галябарда вперше заспіває на закарпатській сцені

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ четвер, 18 травня, програмою “Я вас люблю” своїм ужгородським шанувальникам “освічуватиметься” автор безсмертних шлягерів, що знайшли відлуння в серцях не одного покоління українців, знаний поет-пісняр, заслужений діяч мистецтв України Степан Галябарда. (більше…)

62470241449e162ea34d21c2c7_1495027554_extra_largeЦе історичний день для України та Євросоюзу – Президент взяв участь в церемонії підписання документу про запровадження безвізового режиму з ЄС (більше…)

В облдержадміністрації підбили підсумки Тижня безпеки дорожнього руху

0401Підсумки Тижня безпеки дорожнього руху підбили 17 травня в облдержадміністрації під час наради під головуванням директора департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Едуарда Маляра. (більше…)

На Закарпатті визначили переможців першого туру конкурсу на звання кращого держслужбовця

17У квітні в Закарпатській облдержадміністрації відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”. Працівники апарату та структурних підрозділів ОДА боролися за перемогу в номінаціях “Кращий керівник” та “Кращий спеціаліст”. (більше…)

З Днем вишиванки!

DSC_2533Сьогодні, 18 травня, голова Рахівської РДА Павло Басараба, голова районної ради Василь Дан, заступники голів, усі керівники структурних підрозділів та працівники апаратів РДА і райради долучилися до сьогоднішнього свята і прийшли на роботу у вишиванках, демонструючи у такий спосіб єдність у національних культурних традиціях і патріотизм.   (більше…)